Osvětlení

Osvětlení

V materiálu Viaplant jsou rostlinné části kombinovány s čirým pojivem. Průsvitné rostlinné vzory byly vybrány tak, aby se hodily do různých interiérů a vytvořily vzrušující atmosféru. Kolekce je tedy tvořena chladnějšími a teplejšími odstíny i volnými a splývavými vzory.

Nábytek

Nábytek

Nábytek Viaplant je jedinečný a elegantní a díky svému designu i odolný. Barva a textura osvětlených částí rostlin dodává místnosti klidnou a emocionální atmosféru.

Obklady stěn

Obklady stěn

Obklady stěn vyrobené z organických panelů Viaplant dokážou vytvořit elegantní, nezaměnitelnou atmosféru kdekoli v bytě. Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo koupelně, díky značce Viaplant se budete cítit jako v luxusním hotelu.

Kuchyňské obklady

Kuchyňské obklady

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v našem životě. Díky panelům Viaplant naše kuchyně nejen upoutá pozornost, ale také se snadno a bezpečně čistí díky svému nadčasovému designu.

Příslušenství

Příslušenství

Pomocí rostlinného kompozitu Viaplant lze vyrábět nejen předměty denní potřeby a dekorativní předměty, ale také šperky na míru. Každý kousek je jedinečně elegantní a nese v sobě malý kousek přírody.

Každodenní předměty

Každodenní předměty

Koho by napadlo, že z trávy a obarveného sena lze vyrobit stylový zápisník a z podzimního listí dokonce elegantní tác? Speciální surovina Viaplantu dokáže takové zdánlivě nemožné nápady uskutečnit.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

copyright

©2022

pravý box - nyní bez obsahu